Українська
Наші партнери

Чого навчаємо

В основу всіх програм організації покладено ПРИНЦИПОВО ІННОВАЦІЙНІ ІДЕЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ, ЯКІ Є ПОЄДНАННЯМ НАЙСУЧАСНІШОГО ЗАРУБІЖНОГО ТА ВІТЧИЗНЯНОГО ДОСВІДУ.

Сьогодні тренери–викладачі організації, підготовлені та сертифіковані в процесі попередньої діяльності, готові провести для вас низку навчальних семінарів з різних напрямів освітньої діяльності. Такі семінари цікаві для вчителів, директорів ЗОНЗ, їх заступників, працівників позашкільних освітніх установ та всіх, хто прагне змін у своїй професійній діяльності.

Всі семінари проводяться в РЕЖИМІ ІНТЕНСИВНОГО ТРЕНІНГУ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВИСОКУ ЕФЕКТИВНІСТЬ НАВЧАННЯ.
 
Навчальні семінари можуть проводитись у вигляді відкритих тренінгів (шляхом запису в групу всіх бажаючих учасників) та спеціального тренінгу для колективу навчального закладу (кількох закладів одного регіону).
 
У тренінгах буде враховано особливості вашого навчального закладу, індивідуальні та колективні освітні потреби, надано можливість придбати інноваційну навчальну літературу. Підчас тренінгу ви отримаєте комплект відповідних роздаткових матеріалів і будете мати можливість проконсультуватись з тренерами відносно планованих змін у вашій подальшій професійній діяльності.
 
Ми розробимо, підготуємо та проведемо для вас семінари–тренінги у зручний для вас час.
 
Додаткову інформацію ви можете отримати за телефоном: 044–2288677 (Київ)

 

 

 
© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове