Українська
Наші партнери

В рамках освітнього проекту «Враховуй різницю» 11 червня в Бердянську стартував Всеукраїнський навчальний дебатний форум. Його учасниками стали учні старших класів з різних областей нашої країни: Запорізької, Київської, Харківської, Дніпропетровської, Миколаївської, Донецької, Луганської, Черкаської та Вінницької. Таким чином, завдяки проекту «Долаючи прірву - інструменти об'єднання розділених громади» організатори заходу об'єднали юних українців. 

Дебатний турнір проходив протягом трьох днів. У день відкриття для старшокласників і їх вчителів проходили навчальні майстер-класи, на яких юні дебатерів вчилися правильно формулювати питання, наводити аргументи при відстоюванні своєї позиції і спростовувати думку опонентів. Всього у форумі брали участь 24 шкільні команди - 72 учнів. На наступний день між ними проходили дебатні раунди.

Основною темою дебатів було твердження «Сьогодні в Україні варто обмежити свободу слова"

13 червня за головний кубок Всеукраїнського дебатного форуму відВРАХОВУЙ РІЗНИЦЮ у фіналі змагалися команда з Бердянська - вихованці дебатного клубу ЦДЮТ та команда Мелітопольської гімназії №10.© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове