Українська
Наші партнери

Ділились з білоруськими колегами досвідом в освіті для сталого розвитку

Ділились з білоруськими колегами досвідом в освіті для сталого розвитку

13-15 травня у Національному педуніверситеті ім. М. Танка в Мінську (Білорусь) взили участь у міжнародній науково-практичній конференції “Освіта для сталого розвитку для усіх поколінь — соціальний договір”.

Науковий керівник проекту Освіта для сталого розвитку  Олена Пометун виступила з доповіддю “Теорія та практика ОСР в Україні”, а також разом з координатор проекту та виконавчим дирктором організації Ігорем Сущенко провели для близько сотні викладачів, студентів та інших зацікавлених осіб два майстер-класи з питань теорії і практики освіти для сталого розвитку для учнів різних вікових категорій.

Окремим заходом була робота учасників у форматі “Світового кафе”, де усі охочі обговорювали питання розвитку освіти для сталого розвитку. Керівники українського проекту взяла участь в обговореннях у якості експертів.

Один із результатів — встановили партнерські зв'язки з педагогічним університетом та білоруською “Асоціацією освіти в інтересах сталого розвитку” і з’ясували напрями можливої співпраці.

© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове