Українська
Наші партнери

Міжнародний літній табір у Карпатах зі сталого розвитку для старшокласників

[1 червня 2019]

Запрошуємо старшокласників 13-17 років поєднати приємне з корисним на канікулах й взяти участь у Міжнародному літньому таборі «Практикуй сталий розвиток», який відбудеться в українських Карпатах 11-16 серпня 2019 року. Участь у таборі – на конкурсній основі, подати заявку можна до 25 червня.

Табір розгорнеться серед карпатських гір на території мальовничого готелю-курорту «Коруна» с. Татарів Івано-Франківської області. Впродовж п’яти днів, 11-16 серпня, 50 старшокласників з України, Польщі та Молдови разом з тренерами практикуватимуть ідеї сталого розвитку: візьмуть участь у дводенній «Open Space конференції», дводенній «Майстерні майбутнього», а також в зеленій екскурсії.

 

За цими, можливо, трохи незрозумілими і серйозними словами, насправді, – цікаве знайомство зі сталим, екодружнім стилем життя, гарний відпочинок, командні проекти з однолітками й обмін міжнародним досвідом, практика англійської мови. Так, оскільки табір міжнародний, мовою спілкування у ньому буде англійська. [детальна програма табору буде опублікована згодом]

 

УЧАСТЬ У ТАБОРІ БЕЗКОШТОВНА. Організатори покривають учасниками витрати на квитки, трансфер від і до готелю, проживання у готельних номерах, харчування, навчання. З дітьми працюватимуть й проводитимуть дозвілля тренери та ментори.

 

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

До 25 червня включно заповніть онлайн-анкетуНайголовніші критерії відбору:

■ знання англійської мови (розуміти, про що говорять, підтримувати розмови на загальні теми);

■ мотивація;

■ досвід участі у проектах, заходах, пов’язаних зі сталим розвитком: екологічні ініціативи, кліматичні зміни, енергоефективність, ресурсозбережння, біорізноманіття.

З 1 липня ми оголосимо учасників, які пройшли конкурсний відбір. 


ОРГАНІЗАТОРИ

Міжнародний літній табір «Практикуй сталий розвиток» відбувається у межах освітнього проекту«Make Your Future Self» («Збудуй своє майбутнє: молодь України за сталий розвиток»), що виконує організація "Вчителі за демократію і партнерство" спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU. Українська організація «Вчителі за демократію і партнерство» за 15 років діяльності реалізувала понад 40 всеукраїнських й міжнародних освітніх проектів за напрямами: освіта для сталого розвитку, громадянська і правова освіта, розвиток критичного мислення, учнівське соціальне проектування та інші. Працює з адміністраторами шкіл, вчителями, учнями. Серед партнерів “Вчителі за демократію” з 2002 року: Street Law, Фонд «Інститут відкритого суспільства», Відділ преси освіти і культури посольства США, Міжнародний фонд «Відродження», Світовий банк, Freedom House, Посольство США, Посольство Нідерландів (програма МАТРА), Рада Європи, Шведський інститут, USAID.


ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГОТЕЛЬ-КУРОРТ «КОРУНА»

 


 

© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове