Українська
Наші партнери

Останні новини

Результати відбору шкіл у проект "Збудуй своє майбутнє"[18 лютого 2019] Оголошуємо 15 шкіл, що за результатами конкурсного відбору стали учасниками проекту зі сталого розвитку "Збудуй своє майбутнє".
Запрошуємо школи у проект зі сталого розвитку “Збудуй своє майбутнє”[21 січня 2019] Хочете взяти участь у міжнародному літньому таборі зі сталого розвитку для підлітків? А втілити власний проект, що допоможе розв’язати проблему зі сміттям, енерго- чи водозбереженням, споживацькими звичками, захистом довкілля у вашому місті чи селі? Тоді приєднуйтесь до проекту “Збудуй своє майбутнє!”.
Оголошуємо школи-учасниці проекту "План дій: учнівські соціальні проекти"[6 вересня 2018] Близько 160 навчальних закладів подали заявки на участь у проекті "План дій: учнівські соціальні прроекти". Оголошуємо 40 шкіл-учасниць, що пройшли конкурсний відбір.
Учителі, відпочиньте на уроках у новий навчальний рік...[1 вересня 2018] Для педагогів День знань – це наче Грінвіч, ми переживаємо 1 вересня, щоб обнулитися і почати свій новий навчальний рік.
Приєднуйтесь до проекту "План дій: через соціальні учнівські проекти – до громадянської активності"[22 травня 2018] Запрошуємо загальноосвітні школи та заклади професійно-технічної освіти у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорозькій та Івано-Франківській областях до участі у проекті "План дій: через соціальні проекти – до громадянської активності".
Як має змінитися підвищення кваліфікації педагогів: онлайн-опитування від МОН та EdCamp[14 травня 2018] EdCamp Україна спільно з Міністерством освіти запустили анонімне онлайн-опитування “Як має змінитися підвищення кваліфікації педагогів”.
Платформа "Критичне мислення" шукає освітніх тренерів[02 травня 2018] Освітня платформа "Критичне мислення" оголосила конкурс на освітніх тренерок й тренерів у нових областях: Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Чернівецькій. Реєструйтесь до 5 червня включно.
"Вчителі за демократію" виступили у Брюсселі з доповіддю про освіту для сталого розвитку[18 грудня 2017] 14-15 грудня у Брюсселі відбулася зустріч країн Східного партнерства з питань освіти для сталого розвитку. До виступу була запрошена організація "Вчителі за демократію і партнерство" в особі Олени Пометун – наукової керівниці українсько-шведського проекту "Освіта для сталого розвитку в дії".
Тренінги з критичного мислення для учителів будуть регулярними в обласних центрах[10 грудня 2017] 8 і 9 грудня у Києві експерти організації “Вчителі за демократію і партнерство” та співзасновники освітньої платформи “Критичне мислення” провели тренінг для тренерів професійного розвитку учителів на тему “Методика розвитку критичного мислення учнів початкової школи”.
Щоб люди брали участь у громадському житті, потрібно знайомити їх з інструментами впливу[20 листопада 2017] 17 листопада в Українському кризовому медіа-центрі у Києві експерти від громадського сектору обговорили шляхи підвищення громадянської активності під час публічної консультації «Політичний порядок денний щодо участі громадян у прийнятті рішень місцевим самоврядуванням». Участь в обговоренні взяла також Iрина Баранова, координаторка освітніх програм ГО «Вчителі за демократію та партнерство» й експертка освітньої платформи «Критичне мислення».
Про "інтелектуальну мужність" у школі (інтерв'ю для газети "День")[30 серпня 2017] Як розвиток критичного мислення змінює дітей — розповідає професор Олена Пометун. У газеті “День” вийшло інтерв’ю з Оленою Пометун, співзасновницею платформи “Критичне мислення”, авторкою-розробницею посібників, програм і шкільного курсу з критичного мислення.
Пішов з життя виконавчий директор організації Ігор СущенкоУ команді "Вчителів за демократію і партнерство" величезна важка втрата – сьогодні вночі пішов з життя наш дорогий виконавчий директор організації, друг і учитель, приборкувач усіх штормів Ігор Михайлович Сущенко.
Старшокласники Луганщини і Донеччини реалізують власні соціальні проекти за підтримки ООН[11 січня 2017] «На думку учнів, об’єднати людей зараз можуть конкретні спільні справи, спільні переживання, успіх, історія, культура і традиції», – діляться враженнями експерти нашої організації Олена Пометун та Ігор Сущенко, які долучилися як тренери до освітнього проекту ООН на сході України.
Автор посібника з критичного мислення про нові інструменти у навчанні ("Українська правда")[10 січня 2017] Ігор Сущенко, виконавчий директор "Вчителів за демократію і партнерство", співавтор-розробник курсу і програми з критичного мислення, дав інтерв’ю виданню “Українська правда” – “Вчителям і дітям. Автор посібника з критичного мислення про нові інструменти у навчанні”.
Гасло «Україна єдина» є не зовсім чесним, — співавтор нового посібника ("Громадське радіо", відео)[14 грудня 2016]  «Кроки до порозуміння» — посібник для учнів старших класів про те, як порозумітися з різними людьми. Виконавчий директор організації «Вчителі за демократію і партнерство» Ігор Сущенко розповів в ефірі "Громадського радіо" про посібник «Кроки до порозуміння», виданий в рамках проекту «Долаємо прірву: інструменти поєднання роз’єднаних громад».
Враховуй різницю - навчальний посібник надрукованоНовий посібник з громадянської освіти
Ярмарок ідей у Івано-ФранківськуВ Івано-Франківську стартував новий етап освітньої програми для дорослих “Стале домогосподарство”. На підтримку програми у місті провели Ярмарок ідей “Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку”.
Курси за вибором у навчальних планах ЗНЗДиректори шкіл мають усі законні підстави на включення курсів за вибором "Уроки для сталого розвитку" та "Основи критичного мислення" у навчальні плани закладу
Ще 856 учителів навчились викладати “Уроки для сталого розвитку”!Як проходили тренінги впродовж травня-червня
«Уроки для сталого розвитку» поширюються планетою«Уроки для сталого розвитку» поширюються планетою
Посібники "Основ критичного мислення" перекладаються мовами країн учасниць проекту.посібники "Основ критичного мислення" перекладаються мовами країн учасниць проекту.
Вышло из печати пособие "Критическое мышление для всех. Самоучитель".Вышло из печати наше пособие "Критическое мышление для всех. Самоучитель".
ВЧИТЕЛІ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО МІНІСТРА СЕРГІЯ КВІТА З ПРОХАННЯМ ПІДТРИМАТИ ОСВІТУ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУОрганізація "Вчителі за демократію та партнерство" спільно з Інститутом педагогіки НАПНУ звернулися листом до Міністра освіти та науки Сергія Квіта з проханням підтримати розвиток освіти для сталого розвитку в Україні та не втрачати набутих у цій сфері досягнень.
© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове