Українська
Наші партнери

Останні новини

Старшокласники Луганщини і Донеччини реалізують власні соціальні проекти за підтримки ООН[11 січня 2017] «На думку учнів, об’єднати людей зараз можуть конкретні спільні справи, спільні переживання, успіх, історія, культура і традиції», – діляться враженнями експерти нашої організації Олена Пометун та Ігор Сущенко, які долучилися як тренери до освітнього проекту ООН на сході України.
Автор посібника з критичного мислення про нові інструменти у навчанні ("Українська правда")[10 січня 2017] Ігор Сущенко, виконавчий директор "Вчителів за демократію і партнерство", співавтор-розробник курсу і програми з критичного мислення, дав інтерв’ю виданню “Українська правда” – “Вчителям і дітям. Автор посібника з критичного мислення про нові інструменти у навчанні”.
Гасло «Україна єдина» є не зовсім чесним, — співавтор нового посібника ("Громадське радіо", відео)[14 грудня 2016]  «Кроки до порозуміння» — посібник для учнів старших класів про те, як порозумітися з різними людьми. Виконавчий директор організації «Вчителі за демократію і партнерство» Ігор Сущенко розповів в ефірі "Громадського радіо" про посібник «Кроки до порозуміння», виданий в рамках проекту «Долаємо прірву: інструменти поєднання роз’єднаних громад».
Враховуй різницю - навчальний посібник надрукованоНовий посібник з громадянської освіти
Ярмарок ідей у Івано-ФранківськуВ Івано-Франківську стартував новий етап освітньої програми для дорослих “Стале домогосподарство”. На підтримку програми у місті провели Ярмарок ідей “Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку”.
Курси за вибором у навчальних планах ЗНЗДиректори шкіл мають усі законні підстави на включення курсів за вибором "Уроки для сталого розвитку" та "Основи критичного мислення" у навчальні плани закладу
Ще 856 учителів навчились викладати “Уроки для сталого розвитку”!Як проходили тренінги впродовж травня-червня
«Уроки для сталого розвитку» поширюються планетою«Уроки для сталого розвитку» поширюються планетою
Посібники "Основ критичного мислення" перекладаються мовами країн учасниць проекту.посібники "Основ критичного мислення" перекладаються мовами країн учасниць проекту.
Вышло из печати пособие "Критическое мышление для всех. Самоучитель".Вышло из печати наше пособие "Критическое мышление для всех. Самоучитель".
ВЧИТЕЛІ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО МІНІСТРА СЕРГІЯ КВІТА З ПРОХАННЯМ ПІДТРИМАТИ ОСВІТУ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУОрганізація "Вчителі за демократію та партнерство" спільно з Інститутом педагогіки НАПНУ звернулися листом до Міністра освіти та науки Сергія Квіта з проханням підтримати розвиток освіти для сталого розвитку в Україні та не втрачати набутих у цій сфері досягнень.
© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове