Українська
Наші партнери

Посібники "Основ критичного мислення" перекладаються мовами країн учасниць проекту.

В ході реалізації проекту «Розширення доступу до методології критичного мислення в Латвії, Росії та Узбекистану» посібники "Основ критичного мислення" перекладаються мовами країн учасниць проекту.

За цим проектом курс «Основи критичного мислення» для старшої школи, навчальні посібники з якого були розроблені в ході спільно міжнародного проекту командами Азербайджану та України, адаптується до освітніх систем названих країн.

В ході проекту латвійські автори адаптували текст та переклали текст латвійською мовою. Для вчителів Риги був проведений навчальний семінар з методики викладання курсу «Основи критичного мислення» тренерами організації.
В травні в Ризі відбувся підсумковий семінар з вчителями, що апробували курс у своїх школах. Латвійський варіант посібників представлений на сайті організації «Центр розвитку освіти» і вчителі Латвії запрошуються пройти навчання з методики його викладання.

В Москві нвесні 2012 року згідно плану проекту відбулась робоча зустріч з російськими авторами-адаптаторами українсько-азербайджанських посібників. Зараз відбувається робота по адаптації тексту до реалій російської системи освіти.

Узбецька команда викладачів навесні відвідала Київ, де обговорювала з представниками організації особливості курсу та планувала процес адаптації посібників.

© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове