Українська
Наші партнери

Розпочато новий етап проекту "Враховуй різницю"

Розпочався другий етап проекту ВРАХОВУЙ РІЗНИЦЮ. 5 нових областей: Вінницька, Київська, Миколаївська, Тернопільська і Черкаська.

Вчителі шкіл, а також закладів профтехосвіти нових областей-учасниць вже можуть реєструватися у проект онлайн тут https://goo.gl/rYnWdg, а також безпосередньо на цій сторінці фейсбуку у розділі "ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ШКОЛАМ?". Реєстрація триватиме до 1 квітня включно.

ЯК ПРАЦЮЄ ПРОЕКТ?
1. До 1 квітня включно зареєструйтесь у проект онлайн (посилання вище)

2. З квітня 2016 пройдіть безкоштовний тренінг для учителів з методики викладання курсу "Кроки до порозуміння" (регіональні координатори повідомлять заздалегідь, усі витрати покриваються проектом)

3. Безкоштовно отримайте на школу комплекти посібників "Кроки до порозуміння" (для 10-11 кл) і навчайте дітей медіаграмотності, розумітися в умовах соціального конфлікту, критично мислити та поважати різницю у поглядах.

4. Беріть участь у навчальних дебатах у червні 2016.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
• Переглянути зміст і структуру курсу за вибором "Кроки до порозуміння" тут https://goo.gl/ntwt1S. Навчальні матеріали курсу розраховані на дійте 15-16 років (10-11 клас).

• Навчальна програма курсу, схвалена МОН України, тут http://goo.gl/4xqD76
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
З усіх питань звертайтесь до нас у головний офіс у Києві: 
• тел. 044 228 86 77, 063 732 20 90 (координатор проекту Ігор Сущенко), 095 534 09 81 (медіа-координаторка проекту Олена Харченко).
• e-mail: teachersdp@gmail.com

ДО УВАГИ шкіл з непроектних областей! На жаль, ми не в змозі наразі поширити проект на усі регіони, хоч нам цього б дуже хотілось. Невдовзі опублікуємо графік тренінгів для учителів у нових областях, тому, якщо ви захочете самостійно приєднатися до них, напишіть нам або зателефонуйте.

Нагадуємо, що в першому етапі проекту участь взяли школи Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської та Харківської областей. Наразі для вчителів цих регіонів завершуються тренінги. Всього підготовлено до викладання нового предмету близько 500 педагогів. 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Проект "Враховуй різницю" виконує організація Вчителі За Демократіюу рамках проекту UCBI - Українська ініціатива зміцнення громадської довіри , що фінансується USAID Ukraine - USAID Україна

© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове