Українська
Наші партнери

Тренінги з критичного мислення для учителів будуть регулярними в обласних центрах

10 грудня 2017

8 і 9 грудня у Києві експерти організації “Вчителі за демократію і партнерство” та співзасновники освітньої платформи “Критичне мислення” провели тренінг для тренерів професійного розвитку учителів на тему “Методика розвитку критичного мислення учнів початкової школи”.

Освітня платформа "Критичне мислення", засновниками якої понад рік тому стали експерти організації "Вчителі за демократію та партнерство", розширює свою діяльність в регіонах. І вже після зимових свят тренінги для учителів з методики розвитку критичного мислення учнів будуть регулярними, окрім Києва, у Тернополі, Львові, Рівному, Житомирі, Хмельницькому, Вінниці, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі.

Саме для цього Платформа провела тренінг для нових тренерів з областей.  Умовно "нових", оскільки учасницями стали 14 освітніх тренерок з Тернополя, Львова, Рівного, Житомира, Хмельницького, Вінниці, Києва, Харкова, Дніпра і Запоріжжя, які неодноразово брали участь і різних проектах організації "Вчителі за демократію". 

Навчали тренерів авторка-розробниця посібників і програм з критичного мислення, член-кореспондент НАПН України, д-р пед. наук, засновниця Платформи Олена Пометун та виконавча директорка організації “Вчителі за демократію і партнерство”, канд. пед. наук Тетяна Ремех


У січні, після зимових свят, на сайті освітньої платформи "Критичне мислення" буде опубліковано графік усіх тренінгів у вказаних областях. За усіма подіями й анонсами платформи стежте також на сторінці у фейсбуці.

© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове