Українська
Наші партнери

Участь у міжнародній конференції "Інновації для навчання і сталого розвитку"

Вчора у місті Загреб, Хорватія, закінчилась Х міжнародна конференція "Інновації для навчання і сталого розвитку" ("Innovation for Development in Learning and Sustainability"). Близько 100 учасників-спікерів з 22 країн світу презентували власні ідеї щодо сьогодення і майбутнього освіти. Серед них — наш керівник освітніх проектів організації, чл.-к. НАПН України, д.п.н., професор Олена Пометун, яка виступила з доповіддю "Демократія в освіті та через освіту: українські виклики і можливості" / "Democracy in and through Education: Ukrainian Challenges and Opportunities".

Олена Іванівна пише: "До речі, зустріли просто класно! Було дуже приємно! Європейці дякували за інформацію з перших рук. Усі кажуть, що бракує реальних відомостей про Україну і ситуацію".

Ініціатором конференції виступила Міжнародна мережа освіти вчителів The Learning Teacher Network. Організатори зазначають, що розвиток сучасної освіти і підготовка вчителів є найважливішими завданнями, оскільки сьогодні потрібні інноваційні рішення і нові підходи до навчання, щоб забезпечити краще майбутнє. Інноваційні підходи у навчанні та викладанні мають на меті надихнути, підготувати до викликів та залучити до активного життя усіх молодих людей через набуття різноманітного досвіду, необхідного для життя, навчання і праці протягом 21 століття.

© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове