Українська
Наші партнери

Як має змінитися підвищення кваліфікації педагогів: онлайн-опитування від МОН та EdCamp

14 травня 2018

EdCamp Україна спільно з Міністерством освіти запустили анонімне онлайн-опитування “Як має змінитися підвищення кваліфікації педагогів”.

На думку експертів організації "Вчителі за демократію і партнерство" та Освітньої платформи "Критичне мислення", це дуже важлива тема для обговорення, яка давно назріла: знань і навичок з яких тем потребує українське вчительство, де можуть додатково офіційно підвищувати свою кваліфікацію педагоги й за чий кошт, зарахування/не зарахування сертифікатів, надання освітніх послуг, ІППО і так далі.

Запрошуємо вас обов’язково взяти участь в опитуванні. Участь можуть брати педагоги, керівники закладів освіти, викладачі та студенти педагогічних вишів, науковці, представники управлінь освіти, методичних служб, державних та громадських організацій.

Серед усього зверніть увагу на пункт №37 в анкеті “Які ви знаєте організації, що займаються професійним розвитком учителів” – не забудьте вказати також Платформу "Критичне мислення", у списку вона позначена як Критичне мислення.opytyvannya_prof rozvytok uchyteliv

Анонімне онлайн-опитування триватиме до 6 червня. На початку липня Міністерство представить проміжні результати й запропонує стратегію змін, які обговорюватимуть спільно з педагогами та громадськими організаціями.

© 2014 НПО «Вчителі за демократію та партнерство»
Всі права захищені, при копіюванні / цитуванні матеріалів сайту
гіперпосилання на tdp.org.уа обов'язкове